دانلود سریال خانم مارول Ms. Marvel 2022

دانلود سریال خانم مارول Ms. Marvel 2022

- - |
  • دانلود سریال Ms. Marvel 2022

    مینی سریال خانم مارول با نام انگیلیسی Ms. Marvel محصول سال 2022 استدیو مارول به کارگردانی بیشا کی علی که قرار است که اواخر سال 2022 از پلتفرم استریم دیزنی پلاس منتشر شود این سریال که جدیدترین ساخته استدیو مارول است نقش اول سریال یک شخصیت مسلمان است که برای اولین بار قرار است در یک سریال مطرح هالیوودی ایفای نقش می کند استدیو مارول همیشه در راضی کردن مخاطب خود از انواع و اقسام کشور ها توانسته رتبه اول را کسب کند چرا که فیلم های این استدیو شامل هیچگونه صحنه های بزرگسال نمی باشد و همیشه در فیلم هایش دیالوگ ها کمترین میزان فحاشی در آن به کار برده شده است حال قرار است با یک شخصیت مسلمان خود را در دل مسلمان های جهان باز کند.

    سریال خانم مارول 2022 شامل یک فصل می باشد که قرار است داستان این سریال جذاب در 6 قسمت روایت شود که قسمت اول آن قرار است در 8 ژوئن 2022 از شبکه دیزنی پلاس منتشر شود این سریال که از ابتدا در سال 2016 حرف و حدیث های بسیاری برای ساخت آن بود چندین بار پروژه به دلایل نامعلومی توسط مارول به تعویق افتاد و زمانی که هواداران مارول از اکران این سریال ناامید شده بودند در اواسط سال 2021 بود که اعلام کرد که پس از کش و قوس های فراوان قرار است Ms. Marvel 2022 منتشر شود.

    زمان پخش سریال

    طبق اعلام استدیو مارول با توجه به اینکه تدوین سریال به اتمام رسیده است قرار است قسمت اول سریال 8 ژوئن 2022 (18 خرداد 1401) از پلتفرم دیزنی پلاس منتشر شود هم اکنون میتوانید تریلر این سریال را از وبسایت موویانه دریافت نمایید.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود قسمت 05 با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0