دانلود فیلم قصه های وحشی Wild Tales 2014

دانلود فیلم قصه های وحشی Wild Tales 2014

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم قصه های وحشی ، این فیلم دارای چند بخش متفاوت می باشد و هر بخش در واقع داستانی مجزا را به نمایش خواهد گذاشت .تمرکز اصلی هر قسمت فقط بر یک موضوع می باشد و آن افراط انسان ها و انجام برخی از فعالیتهای تفریطی آن ها می باشد که اطرافیانشان را به نوعی درگیر می کند...

  • معرفی فیلم Wild Tales 2014

    ” قصه های وحشی ” (wild tales) عنوانی کمدی و درام و مهیج که محصول سال 2014 کشورهای آرژانتین و اسپانیا می باشد. این فیلم را در اسپانیا با عنوان Relatos salvajes نیز می شناسند. این اثر به کارگردانی و فیلم نامه نویسی دامین سیفرون ساخته شده است. از این فیلم در کشور آرژانتین به عنوان یک طنز تلخ یا سیاه یاد شده است که برخی از فعالیت های به اصطلاح افراطی مردم را به تصویر کشیده است. فعالیت هایی که آسیب های بسیاری به اطرافیان آن ها وارد کرده است.

    این عنوان سینمایی و بی نظیر در واقع از 6 فیلم کوتاه تشکیل شده است که هر کدام داستان ها و بازیگرانی متفاوت دارند و البته تمامی داستان ها توسط دامیان سیفرون نویسنده فیلم نوشته شده است. ریکاردو دارین ، اسکار مارتینز ، لئوناردو اسباراگلی از جمله بازیگران محبوب فیلم می باشند که رزومه قوی تری نسبت به سایر بازیگران در آن دارند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0