• خلاصه داستان:فیلم جنگ در محله چینی ها 2020، داستان فیلم حول محور مردی به نام یو ژو می باشد که در اصل یک استاد مهارت های رزمی است و با شیاطین مبارزه می کند . اما پس از این که شاهد مرگ دردناک همسرش می شود همه چیز برایش تغیر می کند حال او فقط یک مرد با نفرت بسیار است که میخواهد انتقامش را هر طور شده بگیرد ....

  • جنگ در محله چینی ها 2020

    جنگ در محله چینی ها (wars in chinatown) عنوانی اکشن و مهیج که محصول سال 2020 کشور چین می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی گو یولونگ ساخته شده است. این سینمایی اولین بار در سپتامبر سال 2020 در کشور چین به اکران رسید. کمپانی iqiyi توزیع کننده این سینمایی می باشد آثاری نظیر  Heroes , Delete History , Jade Dynasty از جمله محبوب ترین و برترین آثاری می باشند که این کمپانی از آن ها حمایت کرده است.

    از محبوب ترین آثار اکشن چینی میتوان به مجموعه فیلم های بی نظیر ” ایپ من ” اشاره کرد که موفقیت های بسیار زیادی بدست آورده است و نمرات بالایی را نیز دریافت کرده و همواره یکی از معروف ترین آثار شرقی می باشد که به صورت بین المللی هم مورد استقبال زیادی قرار گرفته است . اما این فیلم را با عنوان ” Battle of Chinatown ” نیز می شناسند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0