دانلود فیلم جواهر پنهان آندروز V.C. Andrews’ Hidden Jewel 2021

دانلود فیلم جواهر پنهان آندروز V.C. Andrews’ Hidden Jewel 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم جواهر پنهان آندروز 2021، داستان درباره یک دختر جوان می باشد که در یک خانواده ریشه دار بزرگ شده است وی در شهر متفاوت نیواورلئان زندگی می کند در حالت عادی این دختر آرزو دارد که یک دکتر شود اما وقتی برای خانواده و برادرانش حوادثی رخ می دهد تصمیم میگیرد که به یک سفر دراز مدت در یک سرزمین مرموز برود تا ....

  • فیلم V.C. Andrews’ Hidden Jewel 2021

    جواهر پنهان اندروز (vc andrews hidden jewel) درامی مهیج و ماجراجویی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی مایکل روبیسون و فیلم نامه نویسی اندی کوکران ساخته شده است. تاریخ اولیه اکران این سینمایی 16 می سال 2021 می باشد. اکثر سکانس های این فیلم در بریتیش و کانادا و ویکتوریا فیلم برداری شده است. این فیلم مانند سایر سری های V.C. Andrews برگرفته از یک ناول با همین عنوان می باشد که به قلم ویرجینیا سی اندروز نوشته شده است، در واقع عبارت V.C برگرفته از نام نویسنده این کتاب ها می باشد.

    اما از این ناول چند مینی سریال نیز ساخته شده است که اکثرا کوتاه بوده اند، همچنین فیلم هایی زیادی در سال جاری از آن منتشر شده است که میانگین نمراتشان 6.5 می باشد و به طور کلی استقبال از این فیلم ها مطابق انتظارات بوده است. در این فیلم کریستیان آلفونسو ، ایوان رودریک ، کریستال فاکس و راشل بانو به عنوان بازیگران اصلی هنرنمایی کرده اند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 720p , 480p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0