دانلود فیلم با هم Together 2021

دانلود فیلم با هم Together 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم با هم Together 2021، داستان فیلم درباره یک زوج جوان می باشد که در دوران قرنطینه کووید 19 آن هم وقتی مردم حتی نمیتوانند از خانه های خود خارج شوند اوقات متفاوتی را سپری می کنند آن ها یک فرزند نیز دارند و وقتی خانه نشین می شوند زندگی مشترک خودشان را عمیق تر ارزیابی می کنند...

  • فیلم Together 2021

    فیلم با هم (together) با بازی James McAvoy درامی متفاوت از دنیس کلی کارگردان و فیلم نامه نویس آثار اجتماعی که محصول سال 2021 کشور انگلیس می باشد. در این سینمایی که کلا سه بازیگر اصلی دارد جیمز مک آوی ، شارون هورگان و ساموئل لوگان حضور دارند لازم به ذکر است که تمام این فیلم حول محور سه کاراکتر می چرخد و به دوران قرنطینه مردم انگلیس اشاره دارد و یک خانواده را هدف قرار داده است و اثرات قرنطینه و خانه نشینی را به وضوح در آن ها نشان می دهد.

    این سینمایی اولین بار در تاریخ 27 ام آگوست سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسید. پس از انتشار رسمی نیز نمرات بالایی راز سمت مخاطبین دریافت کرد و روند استقبال ها از آن نیز در طی سه روز اول انتشار بسیار قابل قبول می باشد و در باکس آفیس هفتگی نیز نسبت به بودجه ابتدایی که داشته است فروش خوبی را تجربه کرده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 480p , 720p + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0