• خلاصه داستان:سفر The Trip, داستان فیلم درباره زن و شوهری می باشد که اخیرا اختلاف های آن ها به اوج رسیده است اما طی یک نظر مشترک و تفاهم هردو تصمیم میگیرند که به یک سفر کوتاه بروند و در یک خانه جنگلی دوباره روابط خود را در آرامش ترمیم کنند اما در اصل هردوی آن ها فقط و فقط قصد کشتن هم را دارند بنابراین یک مکان دورافتاده و ناشناخته را برای این کار انتخاب کرده اند!...

  • فیلم The Trip 2021

    فیلم سفر (the trip), یک اثری کمدی اکشن بسیار جذاب و ترسناک که محصول سال 2021 کشور نروژ می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی تامی ویرکولا ساخته شده است در این فیلم ستارگانی نظیر نومی راپس، آکسل هنی، آتل آنتونسن و کریستین روبک به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این عنوان اولین بار در تاریخ 15 ام اکتبر سال جاری به اکران رسید و از محبوبیت ویژه ای برخوردار شد دلایلی که این اثر مورد توجه و استقبال قرار گرفته است داستان آن و نحوه شخصیت پردازی بی نظیر بازیگرانش می باشد که به نوعی بیننده را میخکوب نمایشگر خواهد کرد.

    به طور کلی این فیلم نروژی که به زبان انگلیسی نیز منتشر شده است نقدهای مثبت زیادی را همراه داشته و نمرات بسیار بالایی را دریافت کرده است و قطعا ارزش دیدن را خواهد داشت. تامی ویرکولا کارگردان این عنوان اما کارهای محبوب متعددی را روانه سینما کرده است و از جمله آن ها میتوان به فیلم Hansel & Gretel که محصول سال 2013 آمریکا بود اشاره داشت.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0