دانلود فیلم نجات دهنده The Survivalist 2021

دانلود فیلم نجات دهنده The Survivalist 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم نجات دهنده The Survivalist,تقریبا دو سال از نابودی بشریت توسط یک ویروس نا شناخته گذشته است حال مامور سابق FBi به صورت اتفاقی در مسیر نجات یک زن از دست یک رهبر خطرناک که اتفاقا در حال شکار نیروهای او بود قرار میگیرد و وظایف خودش را موقتا تغیر می دهد...

  • فیلم The Survivalist 2021

    فیلم نجات دهنده (the survivalist), یک عنوان اکشن و هیجان انگیز که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی جان کییس ساخته شده است فیلم نامه نویسی این اثر را نیز متیو راجرز بر عهده داشته است. در این فیلم اما بازیگرانی نظیر جاناتان ریس مایرز ، جان مالکوویچ ، جنا لی گرین و روبی مودین به عنوان شخصیت های نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. 1 ام اکتبر سال 2021 تاریخ عرضه اولیه این فیلم می باشد این در شرایطی است که تا کنون استقبال چندان زیادی از آن به عمل نیامده است و به طور کلی نمرات چندان بالایی را هم دریافت نکرده است از دلایل اصلی این موارد میتوان به کلیشه ای بودن فیلم و داستان آن اشاره کرد و همچنین عدم حضور بازیگری که مخاطب را مجبور به دیدن فیلم بکند.

    جان کییس کارگردان این عنوان اما تجربه بسیار زیادی در ساخت فیلم های اکشن دارد و اکثر کارهای او نمراتی مشابه را کسب کرده اند اما از جمله محبوب ترین فیلم های اکشنی که او کارگردانی کرده است میتوان به Becky اشاره کرد که از محبوب ترین سینمایی های یک سال اخیر می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0