• خلاصه داستان:آخرین مزدور 2021، داستان این فیلم درباره یک مامور مخفی بازنشسته می باشد که در کارش بسیار حرفه ای و دقیق بوده است . وقتی پسرش را به اشتباه متهم به قاچاق مواد می کنند او مجبور می باشد که به فرانسه باز گردد و حقیقت پشت پرده این موضوع را پیدا کند ....

  • معرفی فیلم آخرین مزدور 2021

    آخرین مزدور یا به عبارتی دیگیر ” The Last Mercenary ” عنوانی اکشن و کمدی می باشد که محصول سال 2021 کشور فرانسه است و قرار است در تاریخ 30 جولای سال جاری اکران شود در این فیلم ستاره ای کلاسیک از سینمای فرانسه یعنی ژان کلاد ون دام به عنوان کاراکتر نقش اصلی فیلم هنرنمایی کرده است و همچنین آلبان ایوانف ، آسا سیلا و سمیر دکازا سایر بازیگران نقش های مکمل فیلم را تشکیل می دهند .

    دیوید چارهون کارگردانی و نویسندگی این اثر را بر عهده داشته است. فقط 24 ساعت تا انتشار این فیلم زمان باقی مانده است و قرار است تا ساعاتی دیگر از سرویس ویدئویی نت فلیکس به صورت انحصاری پخش شود. اما نکته قابل توجه راجب این فیلم تکمیل شدن کادر بازیگر آن در اواخر سال قبل می باشد یعنی به طور کلی فیلمبرداری و تولید این سینمایی در زمانی کوتاه تر از آن چه انتظار داشته اید انجام شده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p HD + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0