دانلود فیلم گناهکار The Guilty 2021

دانلود فیلم گناهکار The Guilty 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم گناهکار The Guilty 2021 , داستان فیلم درباره یک افسر پلیس می باشد که به تازگی در شغلش تنزل پیدا کرده است و پشت میز نشین شده است و کارش پاسخ دادن به تماس های اظطراری می باشد در همین حین یک تماس از یک زن که دزدیده شده است همه چیز را برایش تغیر می دهد و او را در انجام کارش جدی تر می کند....

  • فیلم The Guilty 2021

    فیلم گناهکار (the guilty 2021), عنوانی جنایی و درام و مهیج که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگرادنی آنتوان فوکوا و فیلم نامه نویسی نیک پیتزولاتو ساخته شده است. این سینمایی در تاریخ 13 ام سپتامبر سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسیده است همچنین قبل از آن در 11 ام همین ماه در تورنتو به نمایش در آمد و این در شرایطی است که قرار است به صورت بین المللی هم از پلتفرم نت فلیکس در تاریخ اول اکتبر سال جاری منتشر شود.

    اما قطعا نام این فیلم و حتی داستان آن کاملا برای برخی ها ممکن است آشنا باشد چرا که این سینمایی در واقع از یک فیلم دیگر با همین عنوان که محصول سال 2018 کشور دانمارک است برگرفته شده است و ساخت این پروژه نیز در دسامبر سال 2018 توسط عوامل آن به صورت رسمی تایید شد و قرار شد که کاملا یک نسخه آمریکایی با حضور ستارگان محبوب هالیوود از عنوان ” گناهکار ” ساخته شود. در این عنوان اما ستارگانی نظیر جیک جیلنهال ، رایلی کیو ، پیتر سرسگارد و کریستینا ویدال به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. جیلنهال در این فیلم یک تک ستاره محبوب و شناخته شده می باشد که نسبت به سایر بازیگران آن کارنامه قابل توجهی دارد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0