دانلود فیلم دوک بزرگ کورسیکا The Grand Duke of Corsica 2021

دانلود فیلم دوک بزرگ کورسیکا The Grand Duke of Corsica 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم دوک بزرگ کورسیکا، روایتگر یک مرد جوان در 1221 می باشد که می‌ خواهد تبدیل به سنت فرانسیس اسیسی شود. هزار سال بعد یک معمار جوان باید مقبره ای برای یک میلیونر بسازد. زندگی این دو مرد که توسط تاریخ از هم جدا شده، به سبب یک همه گیری برای همیشه تغییر می‌ کند...

  • فیلم The Grand Duke of Corsica 2021

    فیلم دوک بزرگ کورسیکا (the grand duke of corsica 2021)، یک فیلم کمدی درام ساخته شده در کشور انگلستان می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم برعهده کارگردان معروف استرالیایی یعنی دنیل گراهام بوده است. از بازیگران مطرح این فیلم نیز می‌ توان به تیموتی اسپال ، پیتر استورمار ، مت هوکینگز و آلیشیا اگنسون اشاره کرد. قطعا حضور بازییگر توانمندی مثل پیتر استورمار در این فیلم می تواند به جذابیت های آن بیافزاید و دیدنش را لذت بخش تر کند.

    این فیلم همچنین سومین فیلم و دومین فیلم بلند کارنامه گراهام می‌ باشد. او پیش از این در سال 2017 اولین فیلم بلند خود که Opus Zero نام داشت را با بازیگری ویلم دفو ساخت. او همچنین سابقه فیلم را در کشورهایی همچون استرالیا و فرانسه داشته و با بسیاری از بزرگان صنعت سینما مثل تئو آنجلوپلوس ، بلا تار ، نوری بیلگه جیلان و کلیر دنیس را دارد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p HD با زیرنویس چسبیده فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0