دانلود فیلم دختری که به معجزه اعتقاد دارد The Girl Who Believes in Miracles 2021

دانلود فیلم دختری که به معجزه اعتقاد دارد The Girl Who Believes in Miracles 2021

- | |
  • خلاصه داستان:دختری که به معجزه اعتقاد دارد 2021، داستان فیلم درباره یک دختر نوجوان به نام سارا هاپکینز می باشد وی بر خلاف اکثریت مردم و اطرافیانش تصمیم میگیرد که خدا را و معجزاتش را از ته دل باور کند و به او ایمان داشته باشد در همین حین از یک فرد به خصوص این عبارت را نیز به خاطر می سپرد " ایمان میتواند کوه ها را هم جابه جا کند " تمام این ها دست در دست هم می دهند تا او تبدیل به یک شخص شفا بخش در شهر شود اما .....

  • فیلم The Girl Who Believes in Miracles 2021

    دختری که به معجزه اعتقاد دارد (the girl who believes in miracles) یک درام خانوداگی متفاوت و جذاب که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی ریچارد کورل ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی نظیر میرا سوروینو ، آستین جانسون ، کوین سوربو و پیتر کایوت به عنوان کاراکترهای نقش اصلی هنرنمایی کرده اند. این فیلم اولین بار در تاریخ 2 ام آوریل سال 2021 در آمریکا به اکران رسید.

    اگرچه استقبال آن چنان زیادی از این فیلم نشده است اما نمرات نسبتا خوبی را دریافت کرده است. از سمت دیگر این فیلم هنوز به صورت بین المللی منتشر نشده است و تنها در ایالات متحده به اکران رسیده است و به همین دلیل آن طور که باید و شاید مخاطبین را هم جذب نکرده است. البته طبیعی است که عده ای زیاد هم احساس کنند که مخاطب اصلی این سینمایی کودک و نوجوان می باشد و به همین دلیل این فیلم را ندیده اند .به طور کلی این سینمایی دارای مضمونی جذاب و متفاوت درباره ایمان می باشد و میتواند همواره آرامش بخش باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p همراه با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0