دانلود فیلم پاکسازی ابدی The Forever Purge 2021

دانلود فیلم پاکسازی ابدی The Forever Purge 2021

- |
  • خلاصه داستان:فیلم پاکسازی ابدی ، در ادامه سری های قبلی این سینمایی محبوب داستان فیلم از جایی اوج میگیرد که برخی از فرقه ها بر این باورند که پاکسازی که به طور سالانه انجام می شد حال باید همیشه برگذار شود و هرگز متوقت نشود این نظریات خود موجب یک قانون شکنی عظیم می شوند و ....

  • فیلم پاکسازی ابدی 2021

    فیلم پاکسازی ابدی (The Forever Purge) ، آخرین سری از عناوین محبوب ” پاک سازی ” بلاخره منتشر شده . این سینمایی بی نظیر که محصول 2021 آمریکا و مکزیک می باشد به کارگردانی اوراردو گوت ساخته شده است . این عنوان در زمان اکران خودش به خوبی مورد استقبال قرار گرفت و تبدیل به یکی از پر مخاطب ترین فیلم های منتشر شده در هفته ای اخیر شده است .

    به طور کلی درخشش سری های قبل این سینمایی موجب ساخت عنوانی نهایی برای آن ها شده است . اما فیلم نامه نویسی این سری را نویسنده مشهور و شناخته شده جیمز دموناکو بر عهده داشته است . خط داستانی این سینمایی پس از اتفاقات رخ داده در آخرین سری پخش شده که در سال 2016 به اکران رسیده است و می باشد و در واقع یک دنباله قوی و همچنین پایان دهنده برای سری محبوب The Forever Purge می باشد .

    اما این فیلم هم قرار بود ابتدا در سال 2020 به اکران برسد و همه گیر ویروس کووید 19 دلیل تاخیر اصلی آن شد و در نهایت با یک سال تفاوت در سال 2021 به اکران رسید و هم اکنون با کیفیتی بالا همراه با زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه موویانه قابل دریافت می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p HD با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0