دانلود فیلم کندو The Drop 2014

دانلود فیلم کندو The Drop 2014

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم کندو The Drop، داستان فیلم درباره مردی جوان به نام باب می باشد که همواره زندگی آرام را می طلبد و دنبال دردسر و بحث های بیخود نیست اما بر خلاف خواسته و انتظار او وی به طور اتفاقی در مرکز یک درگیری مسلحانه دیده می شود و حال برای مدتی باید بیخیال زندگی آرام و بدون سختی اش باشد ....

  • معرفی فیلم The Drop 2014

    “قطره” یا به عبارتی دیگر ” کندو “ عنوانی اکشن و جنایی که محصول 2014 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی مایکل رزکام ساخته شده است. فیلم نامه این اثر را نیز دنیس لهان نوشته است . این فیلم توسط TSG تولید شده است و  کمپانی فاکس پیکچرز نیز توزیع و انتشار آن را بر عهده داشته است. فیلم نامه این عنوان بر اساس یک کتاب با نام ” نجات حیوانات ” می باشد که نویسندگی آن را خود دنیس لهان بر عهده داشته است.

    در این فیلم ستارگانی نظیر تام هادری و نومی راپاس در کنار جیمز گاندولفینی به عنوان کاراکترهای اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. فیلم کندو اولین بار در جشنواره بین المللی تورنتو در سپتامبر سال 2014 به نمایش در آمد و توسط منتقدین نقد شد. این اثر همچنین در هفته اول اکران موفق به فروش 4.1 میلیون دلار شد و همچنین مخاطبین بسیاری از آن استقبال کردند و به عنوان یک فیلم جنایی و اکشن نمرات بسیار بالایی را دریافت کرد.

  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0