دانلود فیلم پسر نانوا The Baker’s Son 2021

دانلود فیلم پسر نانوا The Baker’s Son 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم پسر نانوا The Baker's Son 2021، داستان درباره یک مرد جوان به نام مت می باشد که علاقه و اشتیاق فراوانش به نان پختن باعث می شود که بالاخره موفق شود نانی درست کند که مورد قبول تمامی اهالی شهر باشد و در نتیجه آشانایان ارو را حسابی تحسین می کنند اما وقتی جادوی نانش از بین می رود همه و همه دست به دست هم می دهند تا به او کمک کنند دوباره وارد مسیر درست شود در این بین عشق قدیمی مت " آنی " برای کمک به او پیشتاز می شود ...

  • فیلم The Baker’s Son 2021

    پسر نانوا (the baker’s son) عنوانی عاشقانه و فانتزی که محصول سال 2021 کشور کانادا می باشد و به کارگردانی مارک جین و فیلم نامه نویسی استیون پیترمن ساخته شده است. در این فیلم الویز ممفورد ، برانت داگرتی ، مود گرین و هایگ ساترلند به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی کرده اند. این فیلم در تاریخ 12 ام ژانویه سال 2021 به صورت همزمان در ایالات متحده و کانادا به اکران رسید و با زبان های انگلیسی و فرانسوی نیز منتشر شد و در نتیجه استقبال ها از آن نسبت به سایر آثار عاشقانه بیشتر شد و نمرات قابل قبولی را نیز دریافت کرد.

    الویز ممفورد بازیگر اصلی و نقش اول فیلم در کانادا بسیار محبوب است و در آثار درام و تاریخی نیز هنرنمایی کرده است از جمله این فیلم ها میتوان به The Right Stuff و Fifty Shades of Grey اشاره کرد. عنوان دوم اگرچه نمرات بالایی را ندارد اما استقبال چشم گیری از آن به عمل آمده است و یکی از محبوب ترین آثار هیجان انگیز کشور کانادا محصوب می شود.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0