دانلود فیلم تخته سنگ Slate 2020

دانلود فیلم تخته سنگ Slate 2020

| |
  • خلاصه داستان:فیلم تخته سنگ 2021، داستان فیلم درباره دختری جوان می باشد که از کودکی آرزو داشته است که یک ستاره باشد و همیشه مورد توجه قرار بگیرد بنابراین شمشیر زنی را از همان کودکی آغاز می کند و در نتیجه در یک فیلم اکشن استخدام می باشد تا حرکات رزمی با شمشیر را انجام دهد اما ...

  • معرفی فیلم Slate 2020

    تخته سنگ یا لوح سنگ (slate) اثری اکشن می باشد که به کارگردانی و فیلم نامه نویسی جو با ریون ساخته شده است. در این فیلم ستارگانین نظیر آن جی هیه و پارک تائه سان و لی سه هو در نقش شخصیت های اصلی داستان هنر نمایی کرده اند. تیم بازیگران این اثر آن چنان محبوب نمی باشد و بیشتر در خود کشور کره شناخته شده می باشند.

    تهیه و تولید این فیلم از ابتدای سال 2020 اغاز گردید و به علت محدودیت های پیش آمده ویروس همه گیر تاخیر بسیاری در تولید آن به وجود آمد و در نهایت تاریخ اکران آن با تاخیری یک ساله تغیر کرد و در نهایت در اواسط سال 2021 به اکران رسید. این سینمایی در غرب چندان مورد استقبال قرار نگرفت و بیشتر در آسیا و شرق آن مورد توجه علاقه مندان به فیلم های اکشن قرار گرفت و میتوان گفت که در ژانر خودش کاملا قابل پیش بینی ظاهر شده است و نمرات نسبتا خوبی را دریافت کرده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 720p 480p HD با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0