دانلود فیلم جدایی Separation 2021

دانلود فیلم جدایی Separation 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم جدایی 2021 ، درباره یک خانواده می باشد که راس آن ها دختر کوچکی که کمی مشکلات روحی دارد می باشد. پدر وی یک هنرمند است و مدام مشغول کار و مادرش نیز مرده است ، اما اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن است اتفاقاتی که جان دخترک را به خطر می اندازد ...

  • معرفی فیلم ترسناک جدایی 2021

    جدایی (separation) عنوانی ترسناک و هیجانی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی ویلیام برنت بل ساخته شده و نیک امادز و جاش براون به صورت مشترک فیلم نامه این اثر را نوشته اند. این سینمایی اولین بار آوریل سال جاری توسط کمپانی ORF منتشر شد. اگرچه استقبال ها از آن در حد انتظارات نبود و نمرات نسبتا پایینی را نیز دریافت کرد.

    در این سینمایی روپرت فرند در نقش جف وان و مامی گامر در نقش مگی وان و مادلین برویر نیز در نقش سامانتا نالی در فیلم به عنوان کراکتر های اصلی هنرنمایی کرده اند. روپرت فرند اولین بازیگری بود که در سال 2018 برای این فیلم معرفی شد و با سازندگان قرار دادش را امضا کرد برنت کارگردان فیلم نیز در همان سال از نویسندگان خود درخواست کرد که روند فیلم نامه را سریع تر پیش ببرند در نتیجه در اواسط سال 2018 پس از معرفی سایر بازیگران فیلم برداری این اثر نیز آغاز گردید.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p - تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0