دانلود فیلم نجات بهشت Saving Paradise 2021

دانلود فیلم نجات بهشت Saving Paradise 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم نجات بهشت Saving Paradise, داستان فیلم درباره یک شخص بی رحم می باشد که پس از مدت ها مجبور می شود به شهری باز گردد که تمام ریشه خانوادگی اش در آنجا می باشد در همین حین کارخانه مداد ورشکسته شده پدرش را به ارث می برد. حال وی در یک دوراهی بزرگ قرار دارد همه چیز را رها کند یا آن که در یک جامعه بی رحم با کلی رقیب قوی بجنگند تا نجات پیدا کند....

  • فیلم Saving Paradise 2021

    فیلم نجات بهشت (saving paradise), درامی عاشقانه و جذاب که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی جی سیلورمن و نویسندگی ون بیلت ساخته شده است لازم به ذکر است که در این فیلم بازیگرانی نظیر ویلیام موزلی ، یوهانا برادی ، میمی کندی و شاشاونی هال به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این فیلم در تاریخ 3 ام سپتامبر سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسید و در ژانر خودش میتوان گفت نمرات پیش بینی شده ای را دریافت کرد و توانست مطابق انتظارات پیش برود و حتی فراتر از آن ها به طور کلی این سینمایی برای علاقه مندان به آثار عاشقانه قطعا میتواند انتخابی مناسب باشد و حداقل یک بار ارزش دیدن را خواهد داشت.

    ویلیام موزلی بازیگر نقش اول و در واقع محبوب ترین بازیگر فیلم را با حضور در مجموعه فیلم های نارنیا می شناسیم همچنین وی تجربه بالایی در فیلم های عاشقانه و درام و به خصوص فانتزی دارد و معمولا اکثر آثاری که در آن ها بوده است مضمونی عاشقانه داشته اند و نمرات خوبی را نیز از سوی مخاطبین دریافت کرده اند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0