دانلود فیلم خاطره پردازی Reminiscence 2021

دانلود فیلم خاطره پردازی Reminiscence 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم خاطره پردازی 2021، داستان فیلم درباره شخصی به نام نیک بنیستر می باشد که یک محقق ذهن است که بیمارانش را به صورت خصوصی معاینه می کند وقتی او با یک فرد عجیب روبرو می شود همه چیز برایش تغیر می کند . فردی که در دنیای گذاشته اش گیر افتاده است و در نهایت توسط مشکلات گذشته شکست میخورد و ناپدید می شود ! اما ....

  • فیلم Reminiscence 2021

    خاطره پردازی (reminiscence) عنوانی راز آلود و مهیج و علمی تخیلی که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی لیزا جوی ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی نظیر هیو جکمن ، ربکا فرگوسن ، تاندیو نیوتن ، کلیف کرتیس و مارینا دو تاویرا به عنوان بازیگران نقش اصلی حضور داشته اند. فیلم ” خاطره پردازی ” در 20 آگوست سال 2021 توسط برادران وارنر به صورت رسمی منتشر شد و مورد استقبال بسیار خوبی نیز قرار گرفت و دلیل اصلی این استقبال ها میتواند بازیگران مطرحی باشد که در این سینمایی خوش درخشیده اند.

    هیو جکمن بازیگر نقش اول فیلم را با آثار بسیار محبوبی نظیر ” مردان ایکس ” و لوگان ” که در آن ها نقش اول را داشته است می شناسیم البته علاوه بر این ها وی در فیلم معروف ” بینوایان ” که محصول سال 2012 میلادی است بازی کرده است. ربکا فرگوسن دیگر بازیگر محبوب فیلم نیز در عناوینی نظیر ” ماموریت غیر ممکن 5 و 6 ” و دکتر اسلیپ ” حضور داشته است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0