دانلود فیلم زندانیان سرزمین ارواح Prisoners of the Ghostland 2021

دانلود فیلم زندانیان سرزمین ارواح Prisoners of the Ghostland 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم زندانیان سرزمین ارواح 2021, داستان درباره یک فرد جنایتکار می باشد که می باشد که زمان اعدامش تایین شده است اما مسئولین به او یک فرصت دیگر می دهند تا جنایات خودش را جبران کند او ماموریت میگیرد که با شکستن یک نفرین دختری که به طرز عجیبی دزدیده شده است را پیدا کند و نجاتش دهد...

  • فیلم Prisoners of the Ghostland 2021

    زندانیان سرزمین ارواح (prisoners of the ghostland )،  اثری اکشن، ترسناک و دلهره آور که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی سیون سونو و فیلم نامه نویسی رضا سیکسو صفایی ساخته شده است. رضا صفایی نویسنده، کارگردان و هنرپیشه متولد ایران می باشد که مقیم آمریکا است و فعالیت حرفه ای خودش را نیز از سال 2001 آغاز کرده است و تاکنون در آثار سریالی و سینمایی بی شماری فعالیت داشته است که از جمله آن ها میتوان به سریال محبوب منتالیست اشاره کرد که البته نقش وی در این سریال چندان پررنگ نمی باشد.

    به طور کلی این نویسنده ایرانی الاصل فعالیت زیادی را در سطح اول سینمای جهان انجام داده است و فیلم ” زندانیان سرزمین ارواج ” که در آن نیکلاس کیج و سوفیا بوتلا به عنوان کاراکترهای نقش اصلی هنرنمایی کرده اند از جدید ترین کارهای او می باشد. اما سیون سونو کارگردان ژاپنی این فیلم آثار بین المللی بسیاری را روانه سینما کرده است و برخی از آن ها نیز با حضور بازیگران محبوب غربی ساخته شده است در مجموع در اکثر کارهای سینمایی او به خصوص همین فیلم همواره از فرهنگ ژاپن و حتی بازیگران ژاپنی استفاده شده است و ترکیب بسیار خوب و جذابی را به وجود آورده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0