دانلود فیلم مزرعه پاتر Potter’s Ground 2021

دانلود فیلم مزرعه پاتر Potter’s Ground 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم مزرعه پاتر 2021، داستان درباره یک غارتگر بازنشته می باشد که برای کنفدراسیون کار میکرده است. حال وی پس از مدت ها تصمیم میگیرد که به همراه دختر و همسرش یک زندگی جدید را در مزرعه ای ناشناخته آغاز کند و شروعی دوباره داشته باشد اما کم کم گذشته اش مانع از روبه جلو رفتن می شود و ...

  • معرفی فیلم Potter’s Ground 2021

    مزرعه پاتر (potters ground) وسترنی جذاب که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی مایکل باتز ساخته شده است. اسکات گرین نیز فیلم نامه نویس این اثر میباشد. فیلم به تازگی متتشر شده است و نمرات پایینی دریافت کرده است اگرچه ممکن است با بالارفتن تعداد مخاطبین آن نمرات نیز تغیرات متفاوتی داشته باشند.

    در فیلم ستارگانی نظیر آیزایا استراتون ، اسکات کرین ، تاد بوش ، کاترین فرانکو و جیمز جی فورتز به عنوان بازیگران اصلی حضور دارند. اما نکته قابل توجه راجب مایکل باتز کارگردان این فیلم وجود دارد. وی در سال 2018 یک فیلم کوتاه با همین عنوان ساخته است. فعالیت او به طور کلی بیشتر حول ساختن آثار سینمایی کوتاه در طی سال های اخیر بوده است و این اثر را میتوان به عنوان اولین کار حرفه ای و طولانی او در قالب تولید فیلم در نظر داشت.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0