دانلود فیلم خارج از زمان Out of Time 2021

دانلود فیلم خارج از زمان Out of Time 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم خارج از زمان 2021، وقتی سه شخصیت مشکوک از صحرایی عجیب خارج می شوند و به لس آنجلس می روند در مسیر خود رد زیادی از اجساد را بر جای می گذارند .این افراد درواقع قصد دارند که در دراقع یک نسل کشی را در برنامه های خود داشته باشند . اگرچه کارگاهی مسئول پرونده آن ها می شود که به تازگی مشکلات شخصی اش منجر به جدایی از نامزدش شده است و ....

  • فیلم Out of Time 2021

    خارج از زمان (out of time) عنوانی اکشن ، درام و علمی تخیلی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و نویسندگی مت هندی ساخته شده است. در این عنوان همچنین نادیج آگوست ، بلیک بوید ، کرت لانگ و گری فردو به عنوان بازیگران نقش اصلی فیلم هنرنمایی کرده اند. این سینمایی اولین بار در تاریخ 17 ام فوریه سال 2021 در آمریکا به اکران رسید. فیلم ” خارج از زمان ” در شهرهای ونتورا و لس آنجلس و کالیفورنیا اغلب فیلم برداری شده است و دارای یک داستان متفاوت می باشد که مسلما بیننده را جذب خودش خواهد کرد.

    مت هندی کارگردان این اثر اکثر کارهایش را در قالب یک فیلم کوتاه منتشر کرده است و این فیلم میتوان گفت که اولین اثر حرفه ای او در قالب یک فیلم بلند می باشد که به عنوان کارگردان و نویسنده در آن فعالیت داشته است. تا کنون استقبال ها مطابق انتظارات بوده است اگرچه برخی از عوامل عنوان کرده اند که انتظار نمرات بالاتری را برای فیلم خودشان داشتند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0