دانلود فیلم نیک بدنام Notorious Nick 2021

دانلود فیلم نیک بدنام Notorious Nick 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم نیک بدنام 2021 ، داستان درباره پسری جوان به نام نیک نیول می باشد که در اصل یک مبارز در MMA می باشد اما فقط یک دست دارد و دست دیگرش قطع شده است با این حال انگیزه های بسیاری دارد تا خودش را ثابت کند او حال فرصتی بزرگ دارد که خودش را در فینال قهرمانی سبک وزن برنده کند و برای این کار تمرین های سختی را آغاز می کند ...

  • فیلم Notorious Nick 2021

    نیک بدنام (notorious nick) درامی خانوادگی و هیجان انگیز که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی آرون لئونگ ساخته شده است. نویسندگی این اثر را نیز جاش کمپبل بر عهده داشته است. این سینمایی اولین بار در 6 ام آگوست سال جاری از ایالات متحده به اکران رسید و مورد استقبال مخاطبین نیز قرار گرفت . لازم به ذکر است که این عنوان در کالیفورنیا فیلم برداری شده است.

    در این سینمایی کودی کریستین ، الیزابت رام ، کوین پولاک و بری لیوینگستون به عنوان کاراکتر های نقش اصلی حضور داشته اند. برخی از منتقدین و مخاطبین نظرات جالبی راجب این فیلم گفته اند و روند کلی داستان و شخصیت پردازی فیلم را بسیار شایسته دانسته اند. در واقع این فیلم بیانگر جنگیدن با سرنوشتی است که میخواهد نیامده انسان را به سمت عقب نگه دارد و به همه یاد می دهد تا با غلبه بر سرنوشتی تلخ و مشکلاتی که از قبل انسان حتی با آن بزرگ شده است به اهداف بزرگ خود برسند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0