دانلود فیلم کتابهای شبانه Nightbooks 2021

دانلود فیلم کتابهای شبانه Nightbooks 2021

- - | |
همراه با نسخه دوبله فارسی
  • خلاصه داستان:فیلم کتابهای شبانه Nightbooks 2021 , داستان درباره پسری نوجوان به نام الکس می باشد که عاشق داستان ها و کتاب های ترسناک می باشد و وسواس شدیدی بر روی کتاب های خودش دارد. علاقه شدید الکس به این گونه داستان ها موجب بروز اتفاقاتی عجیبی می شود یک جادوگر شرور از همان کتاب ها او را در خانه اش زندانی می کند و ...

  • فیلم Nightbooks 2021

    فیلم کتابهای شبانه (Nightbooks), اثری خانوادگی ، فانتزی و ترسناک که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی دیوید یارووسکی ساخته شده است. فیلم نامه نویسی این اثر را میکی داتری بر عهده داشته است همچنین در این فیلم بازیگرانی نظیر وینسلو فگلی ، لیدیا جویت ، کریستن ریتر و جس براون به عنوان کاراکتر های اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی اولین بار به صورت جهانی در تاریخ 15 سپتامبر سال 2021 از پلتفرم نت فلیکس به صورت رسمی منتشر شد و مخاطبین اصلی آن نیز کودک و نوجوان می باشند و مناسب جمع خانواده هم خواهد بود.

    در ماه ژوئن سال 2019 به صورت رسمی اعلام شد که نت فلیکس در حال کار بر روی یک پروژه می باشد که قرار است از ” کتاب های شبانه ” اقتنباس شود در نهایت چند ماه بعد در اکتبر سال آینده اش تیم بازیگری این عنوان به صورت قطعی معرفی شدند و فیلم برداری آن نیز از 14 ام همین ماه آغاز شد و تا 17 ام دسامبر سال 2020 به طول انجامید و در نهایت با یک سال تاخیر شاهد پخش آن از نت فلیکس بودیم.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با دوبله فارسی + زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0