دانلود فیلم شب سال نو New Year Blues 2021

دانلود فیلم شب سال نو New Year Blues 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم شب سال نو 2021، سال نو است و تمام زوجین هیجان خاصی برای آن دارند اما مشکلات متفاوتی که مانع آن ها می شود کم کم زندگی را برایشان سخت کرده است آن ها علاوه بر این که باید با سختی های کارشان کنار بیایند نیم نگاهی هم به سال نو دارند تا بتوانند شروعی دوباره داشته باشند اما....

  • فیلم New Year Blues 2021

    شب سال نو (new year blues) اثری کمدی و عاشقانه که محصول سال 2021 کشور کره جنوبی می باشد و به کارگردانی هونگ جی یونگ و فیلم نامه نویسی کو میونگ جو ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی نظیر کانگ وو کیم،یو این نا،یو یئون سئوک و یئون هی لی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی داشته اند. این سینمایی 11 ام فوریه سال 2021 به اکران رسید اگرچه استقبال چندان زیادی از آن به عمل نیامد.

    عناوین عاشقانه و کمدی در کشوره کره جنوبی معمولا بیشترین کاربرد را در فیلم ها و سریال های این کشور داشته اند. آثاری که همواره در ایران هم به طور قابل توجه ای محبوب شده اند.اما هونگ جی یونگ کارگردان فیلم شب سال نو بسیار کم تجربه است و این فیلم اولین سینمایی حرفه ای او در دوران فعالیتش محصوب می شود و علت حضور بازیگران نه چندان محبوب در آن هم همین موضوع می باشد اگرچه برخی از این عوامل هم به شخصه در چندین آثار سینمایی و سریالی حضور داشته اند و تجربه نسبتا زیادی را کسب کرده اند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0