• خلاصه داستان:فیلم هرگز در زمستان به پیاده روی نرو ، داستان فیلم سه ماه قبل از حوادث فیلمی با عنوان " Never Hike Alone " را پوشش می دهد جایی که شخصی به نام مارک هیل که در کریستال لیک زندگی می کند در در هواری برفی و سرد زمستان برای پیاده روی بیرون می رود اما هرگز به خانه اش باز نمی گردد و ...

  • فیلم Never Hike in the Snow 2020

    هرگز در زمستان به پیاده روی نرو ، یک سینمایی کوتاه در ژانر ماجراجویی و دلهره آور که محصول سال 2020 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی وینسنته دی سانتی ساخته شده است. این سینمایی در واقع ماجراهای قبل داستان فیلم ” Never Hike Alone ” را پوشش میدهد عنوانی که محصول سال 2017 امریکا است و به کارگردانی خود دی سانتی تولید شده است.

    اما ویسنته کارگردان این اثر بیشتر در تولید آثار ترسناک فعالیت داشته است و جدید ترین فیلم وی نیز با نام ” 13 Fanboy ” قرار است در سال آتی به اکران برسد. این سینمایی در ژانر ترسناک ساخته شده است و فیلم برداری آن نیز به تازگی به اتمام رسیده است، اگرچه نقش وی در این ساخته بیشتر به عنوان تهیه کننده می باشد. در فیلم ” هرگز در زمستان به پیاده روی نرو ” بازیگرانی نظیر تام ماتیوس ، وینسنت گوستافرو ، برایان فارست ، آنا کمپبل به عنوان کاراکتر های نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند .به طور کلی این فیلم کوتاه توانسته نمرات قابل قبولی را از سمت مخاطبین دریافت کند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0