• خلاصه داستان:فیلم تکینگی برهنه Naked Singularity 2021، یک وکیل جوان که دیگر از کارش خسته شده است و دخل و خرجش با هم نمی سازد و همین امر موجب شده است که کمی از نظر روحی نا امید و درمانده شود پس تحت فشار حاصل از این مشکلات تصمیم میگیرد که از یکی از موکلین خود که در کار فروش مواد مخدر است دزدی کند اگرچه در اصل خودش را در یک دردسر بزرگ انداخته است ....

  • فیلم Naked Singularity 2021

    تکینگی برهنه (naked singularity) درامی کمدی ، جنایی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و نویسندگی چیس پالمر ساخته شده است. 13 ام آگوست سال 2021 تاریخ دقیق اکران این فیلم در ایالات متحده می باشد. این سینمایی در نیویورک سیتی فیلم برداری شده است و در این اثر جنایی ستارگانی نظیر جان بویگا ، اولیویا کوک ، بیل اسکارسگارد و اد اسکراین به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی کرده اند. فیلم خارجی تکینگی برهنه در جشنواره های پام اسپرینگز و سان فرانسیسکو موفق به دریافت دو جایزه شده است.

    علاقه مندان به آثار ترسناک مطمئنا بیشتر با چیس پالمر و فیلم هایش آشنایی دارند وی که کارگردان و نویسنده فیلم ترسناک و بی نظیر ” It 2017 ” می باشد تجربه چندان زیادی در قالب یک کارگردان ندارد و اکثر فعالیت های خود را در فیلم ها به عنوان یک کمک کاگردان و یا نویسنده دوم انجام داده است. به طور کلی فیلم ” آن ها “اولین فیلم بلند او تلقی می شود که بازخورد بسیار بالایی داشت و انتظارات را از سایر آثار او در آینده نیز بالا خواهد برد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0