• خلاصه داستان:فیلم پسر من My Son 2021, داستان فیلم درباره مردی به نام ادموند موری می باشد زمانی که ادموند در حال رانندگی در ارتفاقات می باشد با دیدن شرایط همسرش متوجه موضوعی می شود. پسر آن ها در اردوگاهشان گم شده است و پس از مدت کوتاهی نیز متوجه می شود که دزدیده شده است و حال ترس و اظطراب همه آن ها را فرا گرفته است ...

  • فیلم My Son 2021

    فیلم پسر من (MY Son), درامی جنایی و راز آلود که محصول سال 2021 کشور انگلستان می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی کریستین کاریون ساخته شده است. تاریخ اولیه انتشار این اثر 15 سپتامبر سال 2021 می باشد و در آن بازیگرانی نظیر جیمز مک آووی ، کلر فوی ، گری لوئیس و جیمی میشی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند همچنین لازم به ذکر است که این اثر در واقع یک نسخه باز سازی شده از یک فیلم فرانسوی با همین نام می باشد که محصول سال 2017 میلادی است. افزایش استقبال ها از این فیلم فرانسوی در واقع موجب شد که بریتانیا نیز تولید مجدد عنوان را آغاز کند.

    جیمز مک آووی بازیگر نقش اول فیلم ” پسر من ” سابقه بازیگری در فیلم ها و سریال های بسیاری را دارد و از جمله آن ها میتوان به سینمایی مردان ایکس و سریال بسیار محبوب Shameless نیز اشاره کرد او همچنین به عنوان شخصیت فرعی در فیلم هایی نظیر Deadpool 2 و It Chapter Two حضور داشته است و به طور کلی یک ستاره با سابقه در سینمای غرب می باشد و بازی او در این فیلم هم توسط منتقدین مورد ستایش قرار گرفته است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p و 720p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0