دانلود فیلم بهترین مرد Man of Men 2019

دانلود فیلم بهترین مرد Man of Men 2019

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم بهترین مرد ، داستان درباره همکاری ناخواسته یک تاجر موفق و یک شخص خیابانی است که کار خاصی انجام نمی دهد آن ها برنامه دارند که یک پروژه مهم مربوط به زیرساخت دولت را در 200 روز به اتمام برسانند برای این کار دست به هرکاری میزنند از آدم ربایی گرفته تا رشوه دادن و تهدید اشخاص اما ...

  • فیلم کره ای Man of Men 2019

    بهترین مرد (man of men) عنوانی کمدی و درام که محصول سال 2019 کشور کره جنوبی می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی یانگ سو ساخته شده است. نام اصلی این فیلم به لاتین ” Peopekteu maen ” می باشد و محبوبیت آن نیز در کره جنوبی به مراتب بیشتر می باشد و هنوز به صورت بین المللی آن چنان دیده نشده است اگرچه به عنوان یک فیلم در ژانر کمدی میتوان گفت که نمرات بسیار خوبی را از سوی مخاطبین و منتقدین دریافت کرده است.
    در این فیلم اما ستارگانی نظیر سول کیونگ گو ، جو جین وونگ ، هیو جون هو و کیم سا رانگ به عنوان کاراکترهای اصلی هنرنمایی کرده اند. طریقه نمره دهی برخی مخاطبین به این فیلم نکته قابل توجه ای بوده است برای مثال برخی از آن ها به داستان فیلم 6 از 10 داده اند و به بازیگران و نحوه شخصیت پردازی آن ها 9 از 10 داده اند برخی دیگر نیز اعتقاد داشتند که این اثر حداقل یک بار ارزش دیدن دارد و روند کلی آن قابل قبول می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0