دانلود فیلم عشق در ترجمه Love in Translation 2021

دانلود فیلم عشق در ترجمه Love in Translation 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم عشق در ترجمه, داستان فیلم درباره زنی جوان به نام جولی می باشد که متخصص زبان شناسی است و در اکثر زبان های اروپایی تسلطی مثال نزدنی دارد در این بین یک مرد جوان و جذاب که قصد یادگیری زبان فرانسه را دارد با او تماس می گیرد و زمانی که این دو یک دیگر را ملاقات می کند همه چیز برایشان تغیر می کند...

  • فیلم Love in Translation 2021

    فیلم عشق در ترجمه (love in translation), فیلمی در سبک عاشقانه خانوادگی و کمدی می باشد که توسط کارگردان کهنه کار سینما آدرین لانگلی ساخته شده است. نویسندگی این فیلم نیز برعهده مایکل فولکه بوده و از بازیگران موجود در آن نیز می توان به میشل آرگریس ، کوری سوییر ، الیز باومن و دبورا گروور اشاره کرد. بازیگر نقش اول این فیلم یعنی کوری سوییر نیز سابقه زیادی در زمینه بازیگری فیلم ها و سریال های مختلف دارد.

    کارگردان این فیلم یعنی آدرین لانگلی پیش از این نیز به خاطر کارگردانی و سینماتوگرافی فیلم های بیشماری شناخته شده بود. او اولین فیلم خود یعنی Dealer را در سال 2002 ساخت و پس از آن نیز پیوسته به ساخت فیلم های مختلف پرداخته است. از معروف ترین کارهای او می توان به Butchers 2022 و Gutshot 2021 اشاره کرد، فیلم Crook 2013 نیز به هنگام عرضه خود توجه بسیاری از منتقدان و طرفداران را جلب کرده بود.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0