دانلود فیلم اجازه بده وارد شویم Let Us In 2021

دانلود فیلم اجازه بده وارد شویم Let Us In 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم اجازه بده وارد شویم 2021، داستان حول محور دختری جوان می باشد که وقتی به مواردی درباره گم شدن چند جوان مشکوک می شود تصمیم میگیرد درباره آن ها تحقیق کند. وی حال درباره این گم شدگان جست و جوی خود را آغاز کرده است و پس از مدتی متوجه می شود که ماجرا عمیق تر و خطرناک تر از آن چه که تصور کرده است می باشد ....

  • معرفی فیلم Let Us In 2021

    اجازه بده وارد شویم (Let Us In) عنوانی ترسناک و علمی تخیلی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی کریگ ماس ساخته شده است. جو کالرو نیز به عنوان شخص دوم در نویسندگی این فیلم کمک کرده است. از جمله فیلم های کارگردان این عنوان که محبوب تر از سایر آثارش هستند میتوان به The Charnel House  و Nightmare Nurse اشاره کرد.

    در این فیلم ستارگانی نظیر مکنزی ماس ، اونیل موناهان ، اریک کالرو ، توبین بل و سدی استنلی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی فیلم هنرنمایی کرده اند. این سینمایی تاکنون آن چنان انتظارات را بر آورده نکرده است و نمرات نسبتا پایینی را نیز دریافت کرده است و منتقدین هم از نحوه شخصیت پردازی در این فیلم چندان رضایت نداشته اند. به طور کلی به عنوان یک اثر ترسناک و علمی تخیلی بیشتر مناسب مخاطبین کودک و نوجوان میتوان آن را در نظر گرفت.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p HD با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0