• خلاصه داستان:داستان فیلم شاه ریچارد 2021 درباره ریچارد ویلیامز، مربی تنیس است که مصمم است دو دختر خود، ونوس و سرنا را تاریخ ساز کند. آن ها در زمین تنیس کمپتون در کالیفرنیا تمرین می کنند و ریچارد، دخترانش را سرسخت و با انگیزه پرورش می دهد. خانواده ویلیامز در کنار یکدیگر، نشدنی را شدنی می سازند.

  • فیلم King Richard 2021

    فیلم شاه ریچارد با نام انگلیسی King Richard 2021 به کارگردانی رینالدو مارکوس گرین و نویسندگی زک بیلین محصول سال 2021 کشور آمریکا با بازی ویل اسمیت این فیلم توانست در بخش های مختلفی در اسکار 2022 نامزد دریافت جایز شود و بلاخره با این فیلم توانست با شاه ریچارد برنده جایگز اسکار بهترین بازیگر مرد شود اما پس از حواشی به وجود آمده در روی استیج اسکار 2022 و سیلی ویل اسمیت به کریس راک باعث شد که ویل اسمیت از آکادمی اسکار کناره گیری کند و او به مدت 10 سال از حضور در اسکار منع شود.

    هنوز آکادمی اسکار تصمیمی بر پس گرفتن جایزه از ویل اسمیت نگرفته است و کمپین های زیادی در این خصوص در توتیر تشکیل شده است و هنوز ویل اسمیت پس از حواشی اسکار 2022 با اینکه کریس راک از دوستان او می باشد هنوز این شخص به صورت رسمی عذرخواهی نکرده است.شاید فیلم شاه ریچارد 2021 و ویل اسمیت تا سال ها در ذهن مخاطبان صرفا یادآور سیلی او به کریس راک باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0