دانلود فیلم کیت Kate 2021

دانلود فیلم کیت Kate 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم کیت Kate 2021 , داستان فیلم درباره یک زن جوان می باشد که در اصل یک قاتل می باشد و اتفاق عجیبی برایش رخ می دهد و در نهایت تصمیم میگیرد که از قاتل خودش قبل از مرگ وی انتقام بگیرد اما برای انجام این کار فقط 24 ساعت مهلت دارد و در این بین مشکلات بسیاری نیز برایش پیش می آید و مجبور می شود با گروه های مختلفی مقابله کند....

  • فیلم Kate 2021

    فیلم کیت (kate 2021) , اثری اکشن جنایی و ماجراجویی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی سدریک نیکولاس تروین و فیلم نامه نویسی امیر علیم ساخته شده است. این سینمایی در تاریخ 11 ام سپتامبر سال 2021 در ایالات متحده به صورت رسمی منتشر شد و استقبال بی نظیری نیز از آن به عمل آمد و تا کنون میتوان گفت که نمره نسبتا خوبی را به عنوان یک فیلم اکشن دریافت کرده است.

    مری الیزابت وینستد ، وودی هارلسون ، میکو پاتریشیا مارتینو و تادانوبو آسانو در این فیلم به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. ” مری الیزابت ” بازیگر نقش اول این فیلم را قطعا می شناسید وی که در فیلم سینمایی جوخه انتحار محصول سال 2018 نیز حضور داشته است و پس از آن نیز دوران محبوبیت بی نظیری را تجربه کرد همواره در فیلم های اکشن بسیاری بازی کرده است و خوش درخشیده است و میتوان گفت که انتخاب او به عنوان یک کاراکتر زن خشن در این سینمایی بهترین عملکرد کارگردان و عوامل آن می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0