دانلود فیلم فقط یک رویای دیگر Just Another Dream 2021

دانلود فیلم فقط یک رویای دیگر Just Another Dream 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم فقط یک رویای دیگر 2021، داستان درباره دختری جوان می باشد که در طی یک حادثه اتفاقی عجیب برایش رخ می دهد و قدرتی ماورایی بدست می آورد وی در رویا میتواند آینده را ببیند و پیش بینی کند پس این که متوجه این موضوع می شود اطرافیانش نیز اورا طرد می کنند و به نوعی از او میترسند حال او در تلاش است تا به همگان ثابت کند که دیوانه نیست و ...

  • معرفی فیلم فقط یک رویای دیگر 2021

    فقط یک رویای دیگر (just another dream) اثری اکشن و درام که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی پل اشنایدر و فیلم نامه نویسی جنیفر نیکول لی ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی نظیر کریستی سوانسون ، دین کین ، یوجین برایو راک و کایدن برایس به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی کرده اند که اکثر آن ها استعدادی نو ظهور هستند و البته در آثار مختلفی تا کنون بازی کرده اند اما چندان نام آشنا به حساب نمی آیند.

    پل اشنایدر کارگردان و سازنده این سینمایی نیز فعالیت خود را از سال 2015 با تولید فیلم های کوتاه آغاز کرده است و ” Just Another Dream ” اولین فیلم بلند و حرفه ای وی در حوضه سینمای جهان به حساب می آید. این سینمایی در استودیو Blue Bird Productions تهیه شده است. به طور کلی تاکنون استقبال چندان زیادی از این اثر به عمل نیامده است و در نتیجه نمرات نسبتا پایینی را دریافت کرده است و منتقدین نیز از نحوه فیلم برداری و پردازش داستان ناراضی بوده اند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0