• خلاصه داستان:فیلم جولت 2021، داستان درباره زنی جوان به نام لیندی می باشد که مشکلات شخصی خودش را در زندگی دارد و کم متفاوت از دیگر زن ها روزگار را سپری میکند وی در واقع دچار یک اختلال روانی است و گاهی خشم تمام چهره اش را فرا میگیرد و دست به کارهای غیر قابل پیش می زند و فقط یک اتفاق و شوک به او میتواند او را از این حالت در بیاورد در همین حین نیز مردی به قتل می رسد و حال پلیس وی را بنابه دلایلی مظنون اصلی قتل میداند.

  • فیلم جولت 2021

    جولت (Jolt) ، عنوانی مهیج و بی نظیر محصول سال 2021 کشور آمریکا. این اثر به کارگردانی تانیا ویکسلر ساخته شده است و فیلم نامه نویسی آن را نیز اسکات واچ بر عهده داشته است. این سینمایی قرار است 23 جولای 2021 در ایالات امریکا از سرویس پرایم ویدئو منتشر شود و به زودی نیز لینک دانلود آن همراه با زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه هکس دانلود قابل دریافت خواهد بود .

    این فیلم درواقع میتواند به یکی از هیجان انگیز ترین و محبوب ترین آثار سال جاری به شمار رود و قطعا علاقه مندان به آثار اکشن را متهیج خواهد کرد . در این فیلم کیت بکینسل و استنلی توچی به عنوان کاراکترهای اصلی داستان هنرنمایی کرده اند ستارگان نسبتا شناخته شده ای که همواره آثار سینمایی موفقی از آن ها دیده ایم همچنین لازم به ذکر است که حضور کیت بکینسل به عنوان کاراکتر اصلی از سال 2019 به صورت رسمی توسط سازندگان تایید شد و وی وارد مراحل تولید و فیلم برادری این اثر در آن سال شد .

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0