دانلود فیلم جان ویک 4 John Wick Chapter 4 2022

دانلود فیلم جان ویک 4 John Wick Chapter 4 2022

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم جان ویک 4 , قاتل افسانه ای جان ویک کماکان در مسیر طولانی و بدون پایان انتقام اما اینبار از سرانی که به او خیانت کرده اند و خواهان مرگ قطعی وی می باشند جان به شدت عصبانی است و قصد دارد با کمک دوست خود که زخم بدی را در طول جنگ قبلی خورده است با افرادی که کشتن او تنها هدفشان است مقابله کند و انتقام خودش را به سرانجام برساند....

  • فیلم John Wick: Chapter 4

    فیلم جان ویک 4 (john wick: chapter 4)، عنوانی اکشن، جنایی و مهیج که محصول سال 2022 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی چاد استاهلسکی و فیلم نامه نویسی مشترک مایکل فینچ و شای هاتن ساخته شده است. در این سینمایی که دنباله ای برای اثر بسیار محبوب جان ویک می باشد و سری چهارم این فیلم محصوب می شود ستارگانی نظیر کیانو ریوز ، دونی ین ، بیل اسکارسگارد و لورنس فیشبرن به عنوان کاراکترهای اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. قطعا تمام بازیگران و ستارگان محبوب این سینمایی را به خوبی می شناسید و در راس آن ها کیانو ریوز بیشتر دیده می شود وی که سال 2020 تا 2022 را با پروژه های بسیار سختی برای خودش پر کرده است در سری چهارم ماتریکس نیز حضور خواهد داشت و میتوان گفت طرفداران او قرار است در سال 2022 شاهد اکران دو فیلم بسیار محبوب و بی نظیر از او باشند.

    اما خبر بهتر برای علاقه مندان به سری جان ویک تایید شدن بخش 5 ام آن نیز می باشد آن هم با وجود این که سری چهارم هنوز درحال فیلم برداری می باشد عوامل فیلم کاملا به صورت رسمی و قطعی اعلام کردند که سری پنجم نیز ساخته خواهد شد و هنوز داستان جذاب جان ویک ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که مراحل فیلم برداری و تولید این فیلم حواشی زیادی داشت و تاخیر بسیاری در آن ایجاد شد به طوری که قرار بود شاهد اکران آن در ماه می سال 2021 باشیم اما به علت بیماری کووید 19 و همه گیری آن با تاخیری یک ساله در زمان اکران روبرو شد و در نهایت برای 27 ام می سال آینده تایید شد.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود فیلم پس از انتشار افزوده خواهد شد ( 2022 )
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0