دانلود فیلم طوفان جهنمی Infernal Storm 2021

دانلود فیلم طوفان جهنمی Infernal Storm 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم طوفان جهنمی 2021، نبردی بین بد و خوب اینبار بین خلافکاران آن هم در حالی که پلیس آسیب بسیاری از یکی از ان ها خورده است و سردسته گروهی مهم نیز در زندان می باشد همه چیز بین خلافکاران و قاچاقچیان مواد مخدر بر هم خورده است جنگی در شرف آغاز شدن می باشد جنگی که میتواند به همه مشکلات پایان دهد اما با تلفات بسیار ....

  • فیلم طوفان جهنمی 2021

    طوفتن جهنمی (infernal storm) عنوانی جنایی و اکشن که محصول سال 2021 کشور چین می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی هونگ یی ساخته شده است. این فیلم اولین بار در تاریخ 21 ام می سال جاری منتشر شد و استقبال چندانی اگرچه از آن به عمل نیامده است و نیازمند زمان بیشتری می باشد تا مخاطبین بیشتری از آن به گونه ای استقبال کنند. اما در این اثر نا شناخته بازیگرانی نظیر جردن چان ، لسلی لین ، کنت تانگ ، ریکی چان و لام سوئت که برخی از آن ها بازیگران نقش های مکمل فیلم های محبوب چینی بوده اند و تجربه بالایی در سینما دارند.

    در این فیلم همه چیز از یک معامله بزرگ مواد مخدر اغاز می شود جایی که سردسته یک گروه بزرگ توسط پلیس به تله می افتد و در نتیجه سر از زندان در می آورد و همین مورد موجب می شود که پلیس هم زیان بسیاری ببیند و افراد زیادی را در مقابل گروه های خطرناک این شخص از دست بدهد اما همه چیز فقط این نیست اختلاف ها بین مافیای چینی شدت گرفته است و جنگی با تلفات بسیار در حال شکل گیری می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0