دانلود فیلم بن بست Impasse 2021

دانلود فیلم بن بست Impasse 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم بن بست Impasse 2021, دستان فیلم در دهه 1930 اتفاق می افتد جایی که در ایالات منچوکو چهار مامور از حزب کمونیست بعد از آن که به چین بر میگردند یک ماموریت محرمانه را آغاز می کنند اما وقتی ماموریت توسط یک خائن لو می رود جانشان به خطر می افتد و از تمامی بخش های ایالت با تهدید های متفاوتی روبرو می شوند....

  • فیلم Impasse 2021

    فیلم بن بست (Impasse), درامی جنایی و هیجان انگیز یک عنوان کاملا قوی و بی نظیر که محصول کشور چین می باشد و در تاریخ 17 سپتامبر سال 2021 عرضه شده است این سینمایی به کارگردانی ییمو ژانگ و فیلم نامه نویسی یونگشیان کوان ساخته شده است و همچنین هوی یو ، یی ژانگ ، هایلو چین و هاوکان لیو بازیگران نقش اصلی این فیلم را تشکیل می دهند.

    به جرعت میتوان گفت که در بین انبوهی از آثار اکشن و جنایی در سال 2021 در چین این سینمایی توانسته کیفیت بهتری را ارائه کند و مخاطبین بسیاری را جذب خودش کرده است و مهم تر از آن با نقدهای مثبت منتقدین همراه بوده و در نتیجه نمرات بالایی را دریافت کرده است. در این اثر علاوه بر داستان پردازی متفاوت و جذاب بازیگران فیلم به خوبی در نقش خودشان فرو رفته اند و بیننده را بیشتر جذب فیلم می کنند علاوه بر این موارد ییمو ژانگ کارگردان فیلم نیز بسیار در کار خودش با تجربه و حرفه ای است و از سال 1988 میلادی فعالیت زیادی را به عنوان دوبلور, نویسنده و کارگردان داشته است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0