دانلود فیلم هونگ بوکسینگ Hong Boxing 2020

دانلود فیلم هونگ بوکسینگ Hong Boxing 2020

| |
  • خلاصه داستان:فیلم هونگ بوکسینگ 2020، داستان فیلم اواخر سلسله شینک را پوشش می دهد زمانی که یک قصاب توسط یک استاد مهارت های رزمی آموزش دیده است و در کارش بسیار ماهر شده است وی با وجود این که مردی صادق است و سرش تو کار خودش است برخی برایش نقشه می کشند و او را خائن تلقی می دهند و سعی می کنند به هر نحوی که شده وی را سرنگون کنند....

  • معرفی فیلم هنگ بوکسینگ 2020

    هنگ بوکسینگ (hong boxing) عنوانی اکشن و هیجانی که محصول سال 2020 کشور چین می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی لی لیان جون ساخته شده است. این سینمایی با تاخیر یک ساله به تازگی منتشر شده است و هنوز نمرات آن توسط مخاطبین ثبت نشده است و در قالب یک فیلم رزمی چینی اکران شده است و پیش بینی می شود همانند سایر آثار رزمی به خوبی مورد استقبال قرار بگیرد. از جمله محبوب ترین فیلم های رزمی چینی میتوان به مجموعه آثار ایپ من اشاره کرد که بی شک یک شاهکار در یک دهه اخیر می باشد.

    در این سینمایی ستارگانی نظیر وی دانگ ، منگ فی ، ژونگوا لی و گواندونگ لو به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی کرده اند بازیگرانی که در کشور چین بسیار شناخته شده هستند اگرچه برخی از آن ها اولین کار حرفه ای خود را تجربه می کنند و به عنوان استعدادهای نا آشنا در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0