دانلود فیلم هریت Harriet 2019

دانلود فیلم هریت Harriet 2019

- - | | -
همراه با نسخه دوبله فارسی
  • خلاصه داستان:زنی سیاهپوست به نام هریت تابمن که در طی دهه ۱۸۴۰ میلادی در ایالت مریلند آمریکا زندگی می‌کند، از چنگ برده‌داران می‌گریزد و با اقدامات جسورانه و هوشمندانه خود، به یکی از بزرگترین قهرمانان تاریخ این کشور تبدیل می‌شود. هریت در طول دوران زندگی خود، صدها برده سیاهپوست را نجات می‌دهد.

  • دانلود فیلم Harriet 2019

    فیلم هریت (انگلیسی: Harriet) فیلمی زندگی‌نامه‌ای به کارگردانی کیسی لمونز است که فیلم‌نامه آن را همراه با گریگوری آلن هاوارد به نگارش درآورده‌است. در این فیلم سینتیا اریوو در نقش هریت تابمن و لسلی اودم جونیور، جو آلوین و جنل مونی در نقش‌های مکمل در فیلم حضور دارند. ساخت فیلمی بر اساس زندگی‌نامه هریت تابمن سال‌ها بود که در دست ساخت بود و شایعه شده‌بود که وایولا دیویس ایفاگر نقش هریت خواهد بود. سرانجام در فوریه ۲۰۱۷، سینتیا اریوو به عنوان بازیگر انتخاب شد و در سال ۲۰۱۸ تعداد زیادی از عوامل تولید و بازیگران به پروژه پیوستند‌. فیلم‌برداری از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۸ در ویرجینیا انجام شد.

    فیلم هریت اولین بار در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد و در ۱ نوامبر ۲۰۱۹ توسط فوکس فیچرز در سینماهای ایالات متحده اکران شد. هریت نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و عملکرد بازیگران ستوده شد، اریوو برای هنرنمایی خود در فیلم نامزد جوایز متعددی از جمله جایزه اسکار، گلدن گلوب و انجمن بازیگران فیلم شد. همچنین سینتیا اریوو و جاشوآ برایان کمپل برای آهنگ «ایستادن» نامزد جایزه اسکار بهترین ترانه، جایزه گلدن گلوب بهترین ترانه غیراقتباسی و جایزه گرمی شدند. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه با دوبله فارسی دریافت کنید.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD با دوبله فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0