دانلود فیلم کمیته آسمانی The God Committee 2021

دانلود فیلم کمیته آسمانی The God Committee 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم کمیته آسمانی 2021، داستان درباره اعضای یک کمیته پزشکی می باشد که مدت ها قبل شرایط بسیار سختی برای نجات سه نفر داشته اند زمانی که آن ها فقط یک ساعت زمان داشتند تا یکی از سه بیمار را با پیوند قلب نجات دهند و حال پس از هفت سال از آن قضیه باید جوابگوی تصمیمشان باشند ...

  • معرفی فیلم کمیته آسمانی 2021

    کمیته خدا (The God Committee) اثری درام و دلهره آور که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی آستین استارک ساخته شده است. در در این فیلم ستارگانی نظیر کلسی گرامر ، جولیا استایلز ، جینین گاروفالو ، دن هدایا و کلمن دومینگو به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی کرده اند .موضوع اصلی این سینمایی درباره پیوند اعضای بدن و تاثیرات آن ها روی فرد می باشد.

    این فیلم برای اولین بار در جشنواره تریبکا در 20 ژوئن سال 2021 به نمایش در آمد سپس توسط ” Vertical Entertainment ” منتشر شد. فیلم نامه این سینمایی در مارچ سال 2019 تکمیل شد و سپس بازیگران انتخاب شده برای حضور در این فیلم به صورت رسمی قرار داد خود را امضا کردند. از جمله معروف ترین آثار آستین استارک کارگردان این اثر میتوان به فیلم The Runner اشاره که در سال 2015 با هنرنمایی نیکولاس کیج به عنوان بازیگر نقش اول اکران شد و استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0