دانلود فیلم بزه رو بگیرید Get the Goat 2021

دانلود فیلم بزه رو بگیرید Get the Goat 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم بزه رو بگیرید Get the Goat 2021، داستان فیلم درباره دو مامور پلیس بد شانس می باشد و البته هر دو به نوعی ماموریت های خودشان را به بد ترین شکل ممکن انجام می دهند و معمولا کار درست و غلط را به سختی تشخیص می دهند همین امر موجب می شود که سرپرست آن ها از دستشان عصبانی شود. وی به آن ها دستور می دهد که به دنبال یک بز عجیب به نام "سلستینا" بگردند ....

  • فیلم Get the Goat 2021

    بزه رو بگیرید (get the goat) درامی جنایی و کمدی که محصول سال 2021 کشور برزیل می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی ویتور برنت ساخته شده است. این سینمایی در تاریخ 18 ام مارچ سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسید و سپس از طریق نت فلیکس با زبان انگلیسی به صورت رسمی منتشر شد و به خوبی مورد استقبال قرار گرفت. در این اثر ماتئوس ناشترگایل ، ادمیلسون فیلو ، لتسیا لیما و لئاندرو راموس به عنوان اصلی ترین بازیگران فیلم هنرنمایی کرده اند.

    اما بد نیست بدانید کشور برزیل همواره آثار سینمایی و سریالی محبوب متعددی را منتشر کرده است از جمله آن ها میتوان به سریال بی نظیر Invisible City که محصول سال 2021 این کشور می باشد اشاره داشت و یا فیلم های سینمایی مانند M-8 و Rat Fever که همواره علارقم استقبالی که از آن ها به عمل امده است نقدهای مثبت زیادی را به همراه داشته اند. برخی از منتقدین درباره فیلم ” بزه رو بگیرید ” نیز نطرات جالبی را بیان کرده اند و اکثر آن ها یک نکته مشترک داشته اند و از صحنه ها و سکانس های کمدی فیلم حسابی تعریف کرده اند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p همراه با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0