• خلاصه داستان:فیلم استخراج 2022 ادامه داستان فیلم در قسمت اول را روایت میکند که در این فیلم هم همانند نسخه اول گلشیفته راهانی و کریس همسورث ایفای نقش کرده اند.

 • دانلود فیلم Extraction 2 2022

  فیلم استخراج 2 با نام انگلیسی Extraction 2 محصول سال 2022 به کارگردانی سم هارگریو و نویسندگی جوزف وی. روسو محصول پلتفرم نتفلیکس که قرار است در بهار 1401 این فیلم از نتفلیکس منتشر شود همانند نسخه اول فیلم در ژانر اکشن و هیجان انگیز و ماجراجویی می باشد نت فیلیکس تصمیم گرفت که سری دوم این فیلم را هم به خود سم هارگریو واگذار نماید تا همانند نسخه اول بتواند رکورد ها را جا به جا کند.

  زمانی که این فیلم منتشر شد شاید هزگر نت فلیکس باور نمیکرد که فیلم استخراج بتواند یکی پس از دیگری رکورد های نمایش را جا به جا کند این فیلم که که با بودجه 65 میلیون دلاری در قسمت اول ساخته شده بود توانست با نمایش میلیونی خود سودی نزدیک به بیش از 400 میلیون دلار را برای شبکه نت فلیکس به ارمغان آورد و پس از نمایش موفق قسمت اول تصمیم بر آن گرفته شد که فیلم Extraction 2 2022 ساخته شود.

  در قسمت دوم فیلم استخراج 2 همانند نسخه اول بازیگران اصلی آن حضور دارند که یکی از آنها گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی است که این روزها با فیلم  و سریال های خود در هالیوود درخشیده است این فیلم که به تازگی تصویربرداری آن به اتمام رسیده است طبق اخبار نت فلیکس قرار است در اردیبهشت ماه منتشر شود.

  بازیگرانی که در فیلم استخراج 2022 به ایفای نقش خود پرداخته اند عبارتند از:کریس همسورث,گلشیفته فراهانی,تیناتین دالاکیشویلی,اَدم بسا

  زمان پخش فیلم Extraction 2 2022

  طبق آخرین اخبار اعلام شده از سوی نت فلیکس تصویربرداری این فیلم در آواخر سال 1400 به اتمام رسیده است و قرار است این فیلم در 6 می 2022 ( 16 اردیبهشت) به نمایش درآید که پس از آن در سایت موویانه قرار خواهد گرفت.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود فیلم 16 اردیبهشت قرار خواهد گرفت.
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0