دانلود فیلم اتاق فرار 2 جدال قهرمانان Escape Room 2021

دانلود فیلم اتاق فرار 2 جدال قهرمانان Escape Room 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم اتاق فرار 2 جدال قهرمانان 2021 , داستان فیلم درباره شش شخص متفاوت می باشد که به صورت کاملا اتفاقی و ناخواسته در اتاق های عجیبی گیر افتاده اند و حال باید در کنار یک دیگر یک بازی مرگ را انجام دهند تا زنده بمانند در این بین با افرادی مواجه می شوند که بازماندگان بازی قبلی هستند و .....

  • فیلم Escape Room: Tournament of Champions 2021

    اتاق فرار 2: جدال قهرمانان (escape room: tournament of champions) عنوانی ماجراجویی و ترسناک که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی آدام روبیتل و فیلم نامه نویسی ویل هانلی ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی نظیر تیلور راسل ، لوگان میلر ، دبورا آن وول و توماس کوکرل به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی دنباله ای برای عنوان محبوب ” Escape Room (2019) ” می باشد که استقبال بالایی از آن به عمل آمد و منتقدین نیز از آن تعاریف زیادی کردند.

    پس از موفقیت سری اول این فیلم در فوریه سال 2019 ساخت سینمایی جدیدی برا آن به صورت رسمی توسط عوامل تایید و در نتیجه با مشخص شدن لیست بازیگران مراحل تولید آغاز گردید.فیلم اتاق فرار 2 اولین بار در تاریخ 16 جولای سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسید و استقبال ها از آن نیز فراتر از انتظارات بود. به طور کلی کیفیت داستان و شخصیت پردازی فیلم همانند سری اول حفظ شده بود و نمرات مشابه ای را نیز دریافت کرد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0