دانلود فیلم نفس نکش 2 Don’t Breathe 2 2021

دانلود فیلم نفس نکش 2 Don’t Breathe 2 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم نفس نکش 2 ، داستان فیلم در ادامه سری اول می باشد جایی که شخصی که نمیتواند ببیند به مدت نسبتا طولانی در یک خانه متروک همراه با دختری که اورا از آتش سوزی نجات داده است زندگی می کند او این دختر را بزرگ کرده است و با او خاطراتی ارزشمند دارد وقتی همه چیز برایشان آرام پیش می رود گروهی از خلافکاران دخترک را می دزدند و حال ....

  • معرفی فیلم Don’t Breathe 2 2021

    نفس نکش 2 (don’t breathe 2) عنوانی ترسناک و دلهره آور که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی رودو سایگاس ساخته شده است. فیلم نامه نویسی این اثرا نیز فده آلوارز بر عهده داشته است. این اثر ادامه ای بر سری اول فیلمی با همین عنوان می باشد که در سال 2016 به اکران رسید و حسابی هم مورد استقبال قرار گرفت و نمرات بالایی را نیز از سوی مخاطبین و منتقدین دریافت کرد.

    در سری دوم این سینمایی اما ستارگانی نظیر استفان لنگ ، برندان سکستون ، مادلین گریس و استفانی آرکیلا به عنوان کاراکترهای اصلی هنرنمایی کرده اند. از محبوب ترین آثاری که استفان لنگ در آن به عنوان بازیگر نقش اصلی حضور داشته است میتوان به فیلم هایی نظیر Avatar 2009 ، Tombstone 1993 اشاره کرد که هر کدام محبوبیت بسیار زیادی در زمان خود دارند. لنگ در سینمایی آواتار که نسخه دوم آن در سال 2022 اکران خواهد شد حضور دارد و علاوه بر آن در قسمت های بعد این فیلم که برای سال 2024 تا 2028 تایید شده اند حضور دارد.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود کیفیت 720p,1080p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0