دانلود فیلم طراحی شده با عشق Designed with Love 2021

دانلود فیلم طراحی شده با عشق Designed with Love 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم طراحی شده با عشق 2021 ، داستان این فیلم درباره زنی جوان به نام اسکای می باشد که در اصل یک طراح لباس می باشد وی برای بالا بردن سطح کاری اش تصمیم میگیرد که ایده ای جدید را دنبال کند او قصد دارد کارهای خود را به بیرون ببرد تا بیشتر به چشم آیند پس نیاز به یک کامیون دارد اما ظاهرا به تنهایی حسابی به مشکل میخورد بنابراین احتیاج به کمک دارد ....

  • فیلم طراحی شده با عشق 2021

    فیلم عاشقانه ” طراحی شده با عشق (Designed with Love)” عنوانی جذاب و متفاوت محصول سال 2021 کشور کانادا است که به کارگردانی بیل کورکوران ساخته شده است فیلم نامه نویسی این محصول را نیز کلی پترز در کنار امی کاترینا تیلور بر عهده داشته اند . این فیلم 25 ام آوریل سال جاری در آمریکا و کانادا پخش شد.

    بیل کورکوران کارگردان این اثر سال 2021 را بسیار پرمشغله بوده است و غیر این سینمایی سه فیلم دیگر را تولید کرده است که اکثرا آن ها برای شبکه های تلویزیونی بوده اند به طور کلی اکثر کارهای بیل برای شبکه های کانادایی بوده اند که البته شامل سریال های کوتاه نیز می باشند. اما از جمله معروف ترین آن ها میتوان به Rise of the Gargoyles که محصول سال 2009 می باشد که از قدیمی ترین آثار وی است اشاره کرد .

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0