دانلود فیلم گریه کن ماچو Cry Macho 2021

دانلود فیلم گریه کن ماچو Cry Macho 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم گریه کن ماچو 2021, داستان درباره یک ستاره بازنشسته می باشد که جوانی اش یک اسب سوار حرفه ای بوده است و حال هم پس از سال ها کارش پرورش و مراقبت از اسب ها می باشد او تصمیم میگیرد که به یک پسر جوان کمک کند تا راهش را انتخاب کند او را از حاشیه ها و مادری که گرفتار الکل شده است دور می کند و سعی می کند تجربه اش را در اختیارش قرار دهد تا موجب پیشرفتش بشود اما ...

  • فیلم Cry Macho 2021

    فیلم گریه کن ماچو (cry macho 2021), وسترنی درام و هیجان انگیز که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی کلینت ایستوود و فیلم نامه نویسی نیک شنک ساخته شده است و تاریخ پخش آن نیز 17 ام سپتامبر سال 2021 می باشد و با وجود این که به تازگی منتشر شده است حسابی استقبال ها از آن بالا می باشد و نمرات قابلی را نیز دریافت کرده است اگرچه حضور کلینت ایستوود ستاره کلاسیک سینمای جهان که شاهکارهای قدیمی بسیاری از وی دیده ایم همزمان به عنوان کارگردان و بازیگر نقش اول فیلم خودش به تنهای بار سنگینی را بر روی دوش این عنوان انداخته است و انتظارات را حسابی بالابرده است بنابراین به گفته اکثر مخاطبین و منتقدین این اثر میتوانست با کیفیت تر باشد و بیشر بدرخشد.

    در این سینمایی اما علاوه بر ایستوود بازیگرانی نظیر دوایت یوکام ، دانیل وی. گراولاو و امبر لین اشلی به عناون سایر شخصیت های نقش اصلی هنرنمایی کرده اند. کلینت ایستوود که تجربه بسیار بالایی در فیلم سازی دارد بیش از 45 عنوان سینمایی را کارگردانی کرده است و این سینمایی اولین یا آخرین عنوان او نمی باشد کلینت همواره در بیشتر فیلم های خودش به عنوان بازیگر نقش اول حضور داشته است و آخرین سینمایی ساخته شده توسط او The Mule نام دارد که محصول سال 2018 می باشد و نمره 7.0 را نیز دریافت کرده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0