دانلود فیلم داستان جنایی Crime Story 2021

دانلود فیلم داستان جنایی Crime Story 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم داستان جنایی Crime Story 2021 ، داستان درباره یک مرد پیر می باشد که به تازگی متوجه شده است که به سرطان مبتلا شده و مدت زیادی برای زندگی زمان ندارد بنابراین وقتی می بیند چیزی برای از دست دادن ندارد تصمیم میگیرد که از سارقان و خلافکارانی که همه چیزش را نابود کرده بودند انتقام بگیرد ....

  • فیلم Crime Story 2021

    داستان جنایی (Crime Story) عنوانی جنایی ، درام و هیجان انگیز که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی آدام لیپسیوس ساخته شده است. این فیلم در آگوست سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسید و همچنین در فوریه سال 2019 ساخت این عنوان به صورت رسمی توسط عوامل آن اغاز گردید و با توجه به محدودیت های ویروس همه گیر در مراحل فیلم برداری نیز دچار توقف هایی شد و در نهایت با تاخیر دو ساله تولید شد.

    در فیلم ستارگانی نظیر ریچارد دریفوس ، میرا سوروینو و پرویت تیلور وینس به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. تاکنون از این سینمایی استقبال چندان خوبی صورت نگرفته است و نمرات آن نیز چندان امیدوار کننده نمی باشد و به طور میانگین 3.5 از 10 برای آن ثبت شده است و دنیس هاروی به عنوان یکی از منتقدین این فیلم عنوان کرده است که فیلم نامه آن میتوانست کامل تر باشد و بیشتر به نوعی روی آن وقت گذاشته شود و عامل اصلی نکات منفی فیلم را ” فیلم نامه ناقص ” تلقی کرد. اگرچه داستان آن متفاوت است و برای سلیقه های مختلف میتواند جذابیت های خودش را داشته باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0