دانلود فیلم سونامی مهیب Crazy Tsunami 2021

دانلود فیلم سونامی مهیب Crazy Tsunami 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم سونامی مهیب 2021, همه چیز آرام است مردم مطابق معمولی در ساحل در حال خوش گذرانی می باشند همزمان کامیون حمل بار یک محموله زنده و خطرناک را انتقال می دهد محموله ای که تهدید بزرگ برای مردم می باشد. گروهی دیگر نیز مقابل کامیون حمل بار می ایستند تا به آن ها اعتراض کنند چرا که کسب و کارشان را کساد کرده بودند در این بین یک سونامی ترسناک همه منطقه را فرا میگیرد و افراد زیادی جان خودشان را از دست می دهند برخی ها هم که نجات یافته اند به دنبال عزیزانشان هستند اما غافل از این که با سونامی یک کوروکودیل بزرگ و غول پیکر نیز آزاد شده است و کشتاری بزرگ راه می اندازد ...

  • فیلم Crazy Tsunami 2021

    فیلم سونامی مهیب (crazy tsunami), اثری ماجراجویی و ترسناک که محصول سال 2021 کشور چین می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی ژو جیو چین ساخته شده است. این سینمایی اولین بار در تاریخ 16 جولایی سال 2021 در چین به اکران رسید و سپس در سایر کشور ها منتشر شد اگرچه به هیچ وجه استقبال خوبی از آن به عمل نیامد و نمره 4.7 را نیز دریافت کرده است.

    فی رونگ ، وانگ یینگ لو ، سک مینگ لاو و دانیلا وانگ بازیگران نقش اصلی این عنوان می باشند و حتی در کشور چین چندان سر شناس نیستند و بی شک یکی از دلایلی که موجب شده است این سینمایی آن چنان مورد توجه قرار نگیرد بازیگران نا شناخته و نه چندان مطرح ان می باشد چرا که در آثار این چنینی که کلیشه همراهشان است معمولا یک یا دو بازیگر نام دار میتوانند همه چیز را تغیر دهند و این سینمایی که پتانسیل محبوب شدن داشت میتوانست مطابق انتظارات عمل کند و بیشتر دیده شود. به طور کلی اگر به فیلم های با مضمون مشابه این سینمایی علاقه زیادی دارید قطعا این اثر هم میتواند تحت هر شرایطی رضایت شما را داشته باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0