دانلود فیلم بازگشت به خانه در تاریکی Coming Home in the Dark 2021

دانلود فیلم بازگشت به خانه در تاریکی Coming Home in the Dark 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم بازگشت به خانه در تاریکی, داستان فیلم درباره یک معلم مدرسه می باشد که اتفاقی بدی برای او و خانواده اش رخ می دهد آن ها توسط یک رانند کامیون ربوده می شوند و به یک سفر جاده ای ناخواسته می روند در این سفر معلم مدرسه با کارهای ترسناک گذشته اش روبرو می شود ...

  • فیلم Coming Home in the Dark 2021

    فیلم بازگشت به خانه در تاریکی (coming home in the dark), اثری هیجان انگیز و ترسناک که محصول ماه اکتبر سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی جیمز اشکروفت و فیلم نامه نویسی الی کنت ساخته شده است در این فیلم همچنین بازیگرانی نظیر دانیل گیلیس ، اریک تامسون و میریاما مک داول به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. با وجود این که استقبال نسبتا خوبی از این فیلم به عمل آمده است اما نقدهای منفی نیز نمرات آن را پایین آورده اند اگرچه هنوز هم میتوان گفت که در ژانر خودش توانسته حداقل انتظارات را بر آورده سازد و قطعا علاقه مندان به فیلم های دلهره آور و مهیج را راضی خواهد کرد.

    اما نکته ای شک بر انگیز در رزومه جیمز اشکروفت کارگردان فیلم دیده می شود وی فعالیت خودش را از سال 2015 تاکنون در سینما آغاز کرده است و بیش از 95 درصد آثارش سریال های کوتاه می باشند و این فیلم را میتوان اولین سینمایی بلند مدت او دانست.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0