دانلود فیلم دزدان مقبره Collectors 2020

دانلود فیلم دزدان مقبره Collectors 2020

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم دزدان مقبره 2020، داستان فیلم درمورد شخصی به نام کانگ دونگ گو می باشد که یک دزد حرفه ای و نابغه است . که بایک متخصص نقاشی های دیواری و قدیمی به نام دکتر جونز همراه می شود در کنار آن ها یک شخص ماهر که معمولا خوب بیل میزند! نیز دیده می شود حال آن ها فقط یک متخصص عتیقه جات لازم دارند در سئول به دنبال یک گنج مخفی باشند ....

  • معرفی فیلم دزدان مقبره 2020

    دزدان مقبره (collectors) یک فیلم کمدی ، جنایی که محصول سال 2020 کشوره کره جنوبی می باشد و به کارگردانی پارک جونگ با و تهیه کنندگی هوانگ دانگ هیوک ساخته شده است. در این سریال ستارگانی نظیر لی جی هون ، جو وو-جین ، شین هی سان و ایم وون هی به عنوان کاراکترهای اصلی هنرنمایی کرده است و داستان آن درباره سرقت یک قبر در قلب سئول می باشد.

    این سینمایی در 4 ام نوامبر سال 2020 به اکران رسید و در روز اول آن مبلغ 626،916 دلار آمریکا بر اورد داشت در سال 2021 نیز در رده بندی فیلم های کره ای که در غرب به طور کلی 12.76 میلیون دلار فروش داشته اند این سینمایی با سهم 1.52 میلیون دلاری اش در رده سیزدهم پر فروش ترین های سینمای کره قرار گرفت. لی جی هون بازیگر نقش اول این فیلم در مارچ 2019 به صورت رسمی به عنوان اولین بازیگر و عوامل این فیلم معرفی شد. شین های سون پس از او به عنوان دومین بازیگر و ستاره این فیلم حضور خودش را اعلام کرد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0